Search
вторник 7 јули 2020
  • :
  • :

Македонска спортистка возбудува на Инстаграм

Македонија

Заболени
7,244
+120
Мртви
351
+5
Излечени
3,324
Активни
3,569
Last updated: 07/07/2020 - 20:02 (+02:00)

Македонската Џудистка Христина Ина Дескова е на одмор, од каде сподели неколку фотографии од плажа. Особено ги израдува фановите со сликите со танга-бикини кои и коментираа дека има совршените облини . Не е првпат таа да објави провокативни фотографии, а многумина на шега пишуваат на Инстаграм: „Ама си згодна Ина, да му е мерaк на човек да го истепаш“.

loading...