Search
недела 5 јули 2020
  • :
  • :

МИРОСЛАВА БУРНС НОВИНАРКА НА СЛОБОДЕН ПЕЧАТ И МИНИСТЕРОТ ХЕРОЈ ФИЛИПЧЕ…НЕ ИНСИНУИРАМЕ

Македонија

Заболени
6,932
Мртви
334
Излечени
2,987
Активни
3,611
Last updated: 05/07/2020 - 08:46 (+02:00)

Oна кога си имаш конекции блиски Филипче и новинарката Мирослава Бурнс,

Spored kodeks na novinari.nesmee da ima nisto.ni.pristrasnost so politicar,novinar mora da vnimava na svoeto.odnesuvanje

да де тие правила важат за нас пара новинарите ама за новинари не важи они можат секаде и у канцеларија и на биро..и на улица. Пази сал да не се степате за фотка со Мери од А1 он…

loading...