Search
вторник 2 јуни 2020
  • :
  • :
Најнови Вести

Mицко: Нинџа лаже сакаат да ми поапсат партијата овие од СДСМ

Македонија

Заболени
2,391
+76
Мртви
141
+1
Излечени
1,595
Активни
655
Last updated: 02/06/2020 - 23:46 (+02:00)

Мицкоски: Нарачуваат лажни сведочења за правно да го укинат ВМРО-ДПМНЕ

Мицкоски: Нарачуваат лажни сведочења за правно да го укинат ВМРО-ДПМНЕ

Gepostet von Press24.mk am Donnerstag, 6. Dezember 2018

loading...