Search
петок 29 мај 2020
  • :
  • :
Најнови Вести

На чекор до порнографија!?! Станија во скутот на младиот Црногорец, момчето не знае што го снашло!

Македонија

Заболени
2,077
+38
Мртви
121
+2
Излечени
1,486
Активни
470
Last updated: 29/05/2020 - 00:01 (+02:00)

Станија Добројевиќ и Марко Марковиќ направија фотографии кои ги разбрануваа социјалните мрежи. Старлетата со момчето се одмора на Златибор, а попатно и разголени се фотографираат. И додека Марко збунето седи, Станија го прави она што најдобро го умее.
Покрај бројните фотографии и до сега, на кои задникот и е во преден и единствен план, овојпат многумина коментираат дека ја преминала границата.

loading...