Search
вторник 26 мај 2020
  • :
  • :

Најплатената љубовница се капе во луксуз: Ќе ви се сврти во умот од парите кои секој ден ги добива како подарок!

Македонија

Заболени
1,999
Мртви
113
Излечени
1,439
Активни
447
Last updated: 26/05/2020 - 06:31 (+02:00)

Таа има 21 година и живее на овој начин веќе 2 години.

Нема сомнение дека 21-годишната Јана Орфеева е многу привлечна девојка. Оваа украинска убавица живее прилично неконвенционален живот.

Овој млад модел заработува огромни пари кои и го овозможуваат луксузниот живот. Всушност, луксузот го добива од својот љубовник саудискиот принц. Јана живее на овој начин во последните две години, а од парите кои ги заработува дневно ќе ви се сврте умот. Таа заработува 4000 фунти дневно, или 30.000 фунти неделно.Покрај огромните пари што ги дава, саудискиот принц – кој е мултимилионер – им дава и скапи подароци, скапи автомобили и луксузни патувања.

И ова не е крај на подароците на принцот. Тој неколку пати донираше над 115.000 фунти за Јана, а убавицата од тие пари купи луксузни станови во Киев и Москва. Таа е активна на Инстаграм каде има над 70.000 следбеници кои се во тек со деталите за нејзиниот луксузен живот.

 

Фото: Истаграм

loading...