Балкан

Најпознатиот балкански јутубер Богдан Илиќ алијас Бака Прасе обвинет за педофилија

Македонија

Заболени
12,515
+158
Мртви
535
+3
Излечени
9,030
Активни
2,950
Last updated: 14/08/2020 - 19:56 (+02:00)

Син на српски свештеник парох во Амстердам има 2 милиони следачи се расфрла со пари, ламборџини. стан од неколку милиони евра со базени итн обвинет дека намамувал малолетни девојчиња во својот стан за секс…14 и 16 годишна девоjка сведочат за тоа…

loading...
Види повеќе

Поврзани вести

Напишете коментар

Back to top button
Close
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker