Живот

НИНА ГРУПЕР, ТОА Е КОГА ЌЕ ТИ СЕ ПОСРЕЌИ СО ДОЛНАТА…

Македонија

Заболени
12,357
Мртви
532
Излечени
8,662
Активни
3,163
Last updated: 14/08/2020 - 04:26 (+02:00)

тоа е кога си миленичка на Кочо Анѓушев па ти се посреќи У ЖИВОТОТ со долната…

Нина групер оваа женска преку нејзината фирма и благодарение што е Министерка за финансии па си ја наврте водата на кај својата воденица заработи страшни пари во ковид времево додека другите се бориме и броиме човечки загуби, болни и економски катаклизми таа се возика милионерка она на бато!

 

loading...
Види повеќе

Поврзани вести

Напишете коментар

Back to top button
Close
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker