Search
четврток 9 јули 2020
  • :
  • :

ОВА НЕ ГО ОЧЕКУВАВМЕ ОД МЕРКЕЛ

Македонија

Заболени
7,572
+166
Мртви
362
+3
Излечени
3,624
Активни
3,586
Last updated: 09/07/2020 - 23:31 (+02:00)

(ВИДЕО) ШОКАНТНО, ОВА НЕ ГО ОЧЕКУВАВМЕ ОД МЕРКЕЛ: Кавга во Бундестагот поради европската перспектива на Македонија!

МОРЕ ОЧЕКУВАНО НИ Е НЕМА ЕУ И НАТО КЕ ДОЦНИ НАС ЕУ НЕ ШТИПНА И ШУТНА

И БРАЌАТА СРБИ СЕ ОТЕПАА ОД ЉУБОВ КОН НАС: Македонија е вештачка творба и ќе се распадне многу бргу!

 

loading...