Search
сабота 30 мај 2020
  • :
  • :

Поранешниот султан се огласи по секс скандалот на неговата сопруга во базен: Жалам за мојот брак откако го видов жешкото видео

Македонија

Заболени
2,164
+35
Мртви
131
+5
Излечени
1,535
Активни
498
Last updated: 30/05/2020 - 16:46 (+02:00)

Поранешниот крал на Малезија признал дека „жали поради своите лични избори“ по бракот со руската мисица и поради тоа се откажал од престолот минатата година.

Султан Мухамед и Русинката Оскана Воеводина се венчаа на тајна церемонија минатата година во Москва, но на крајот на јануари абдицирал од тронот.

Иако и понатаму е владател на покраината Келантан, ова е прва абдикација откако земјата е ослободена од британско владеење во 1957 година.

Парот минатиот месец го доби синот Леон, но месец дена подоцна се разведоа, бидејќи во јавноста исплива снимка на која Русинката има секс во базен со многу помлад маж од сопругот.

Поранешната мис на Москва од тогаш неколку пати се огласи преку социјалните мрежи, тврдејќи дека не се развела од сопругот и објави фотографии на кои покажа дека се уште се сакаат.

Првпат откако изби скандалот, се огласи и поранешниот крал. Со официјално соопштение од палатата, султанот изрази жалење поради личните избори во приватниот живот кои предизвикале збунетост помеѓу луѓето.

Калентан палатата е многу вознимирена и осудува ширење приватни фотографии од неговиот крал Султан Мухамед на социјалните мрежи сите невкусни објави за личните и приватни жвоти на кралот.

Воеводина објави неколку приватни фотки на социјалните мрежи, на кои е или со сопругот или со синот, но беше искритикувана од палатата, а султанот ги нарекол „лаги“.

loading...