Search
четврток 9 јули 2020
  • :
  • :

Претепан Миле Китиќ! Фолкерот го симнале од бина, го фрлиле на под, па го претепеле на мртво име (видео)

Македонија

Заболени
7,572
+166
Мртви
362
+3
Излечени
3,624
Активни
3,586
Last updated: 09/07/2020 - 23:16 (+02:00)

Пеачот Миле Китиќ е претепан на настап.

Како што може да се види на снимката, дечко му се приближи за време на неговиот настап во еден угостителски објект. Во моментот се мислело дека сакал да нарача песна, меѓутоа , многу брзо Китиќ завршил на под, а на врз него неколку мажи го претепале.

Набрзо реагирало обезбедувањето на пеачот.

loading...