Search
среда 3 јуни 2020
  • :
  • :
Најнови Вести

ПРОСТИ, ПРОСТЕНИ…Само стресови секој ден…

Македонија

Заболени
2,391
Мртви
141
Излечени
1,595
Активни
655
Last updated: 03/06/2020 - 11:46 (+02:00)

Фотографија на Павел Шатев.

Фотографија на Dragan Dacko Dodevski.

Фотографија на Igor Cvetkovski.

ПОПОТ ЌЕ ЈА ИСТЕПАШЕ НАЈЧЕВСКА ВО СРЕД ЕМИСИЈА ОТИ МУ КАЖА ДЕКА ТРЕСЕ ГЛУПОСТИ!

(ВИДЕО) БОШЊАКОВСКИ СЕ ПРОСТИ СО НОВИНАРИТЕ: Заминувам од местото портпарол во влада на местото генерален секретар на претседателот Пендаровски, ви благодарам за досегашната соработка

loading...