Search
четврток 28 мај 2020
  • :
  • :
Најнови Вести

РАНГЕЛОВА: ПОРТАЛИТЕ ДА НЕ ЛАЖАТ, НОЛА БЕ ИЗЈАВИЛА НЕ ДАНИЕЛА

Македонија

Заболени
2,077
+38
Мртви
121
+2
Излечени
1,486
Активни
470
Last updated: 28/05/2020 - 23:01 (+02:00)

Пред да се гледа дебатата на 360 степени да не се шират лажни информации.
Стоп за лажни вести!

Фотографија на Daniela Rangelova.

LAGA NA SASHE POLITIKO

(ВИДЕО) ШОКАНТНО ПРИЗНАНИЕ НА ПРАТЕНИЧКИТЕ ИСМАЈЛОСКА И РАНГЕЛОВА: Услов во 2014-та од раководството на ВМРО ДПМНЕ за да станеме пратенички беше да бидеме спремни да гласаме во собрание за промена на името!

loading...