Search
сабота 30 мај 2020
  • :
  • :

ШВАЛЕР ФАТЕН СРЕДЕ СЕКС ГОЛ ВИСЕШЕ НА ПРОЗОР

Македонија

Заболени
2,164
+35
Мртви
131
+5
Излечени
1,535
Активни
498
Last updated: 30/05/2020 - 16:02 (+02:00)

На социјалните мрежи се шири видео на кое се гледа како маж е фатен во прељуба, па морал да се снајде набрзина и да избега преку прозорецот.

Тој речиси гол висеше од прозорецот по што скокна долу. Иако мислел дека може безбедно да скокне, сепак, падна болно и многу незгоднo.

loading...