Search
вторник 2 јуни 2020
  • :
  • :
Најнови Вести

Синот на Миленко заминал во секта Миленко е очаен жена му се премажила за надарен црнец

Македонија

Заболени
2,391
+76
Мртви
141
+1
Излечени
1,595
Активни
655
Last updated: 02/06/2020 - 22:01 (+02:00)

Мила Неделковска си нашла црнец ебач

линк

Ова е вистина сакал Миленко да демантира или не синчето му  покрај тоа што шмрка бело влетал во секта саентолог бил, а сопругата му од како излезе од затвор беше у САД у затвор оти продаваше лажни визи направени од Миленко се премажила за надарен црнец викала доста ми е од црвчето на Миленко се спасила жената бе алал вера…

Фотографија на Миленко Неделковски.

Ова е керка му има регистриран бордел во држава во САД велат Македонци кои ја пробале добро се пердаши

Фотографија на Миленко Неделковски.

loading...