Search
вторник 26 мај 2020
  • :
  • :

Сите ја паметат Касандра- актерката на 46 години има тело за медала, а кога ќе ја видите во бикини ќе подзинете од овој детаљ на стомакот

Македонија

Заболени
1,999
Мртви
113
Излечени
1,439
Активни
447
Last updated: 26/05/2020 - 06:17 (+02:00)

Популарната шпанска актерка Кораиме Торес која најпопуларна беше во Македонија и во регионот во деведесетте години се уште ја паметат сите како убавата Касандра од исто именуваната шпанската серија.

За актерката која е мега позната во Шпанија времето како да застанало пред 27 години кога се емитуваше серијата во регионот.

Таа во петтата деценија од својот живот на својот Инстаграм профил откри дека изгледа совршено во бикини и има извајано тело како млада девојка.

Малкумина и веруваат дека нема направено естетски операции, додека таа за нејзиниот изглед вели дека е задолжен животот во природа, а честите тренинзи и помогнале за враќање на плочките на стомакот по породувањето.

loading...