ЖивотТОП

СИТЕ ОВИЕ БАНДИТИ АКО ДО СЕГА НЕ ДОНИРАЛЕ ОДМА ДА ДОНИРААТ,КОЈ НЕ ДОНИРА ЌЕ БИДЕ ОБЈАВЕН И СТАВЕН НА СТОЛБ НА СРАМОТ..РЕКЕТ? НЕ ВО ИМЕ НА МАКЕДОНИЈА ДА ПОМОГНЕТЕ

Македонија

Заболени
12,515
+158
Мртви
535
+3
Излечени
9,030
Активни
2,950
Last updated: 14/08/2020 - 18:56 (+02:00)

и не само вие туку сите спомнати и неспомнати  КАКО АНЃУШЕВ на пример, оваа листа е стара од а1 он имаме изродено и нови ќе ве спомнуваме ќе ве притискаме помогнете и на Македонија!

АПДЕЈТ АЛКАЛОИД И КАМЧЕВ  ДОНИРАА

loading...
Види повеќе

Поврзани вести

Напишете коментар

Back to top button
Close
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker