Search
вторник 26 мај 2020
  • :
  • :

Скандал на Вест Поинт! Кадет собирал пари преку интернет за да доведе порно ѕвезда на банкет! Еве што вели таа

Македонија

Заболени
1,999
Мртви
113
Излечени
1,439
Активни
447
Last updated: 26/05/2020 - 05:31 (+02:00)

Кадет од Вест Поинт се обидел да собере пари преку интернет за да ги покрие патните трошоци на својата омилена порно актерка Дајмонд Фокс, за таа да биде неговата придружничка на годишниот зимски банкет на академијата.

Студентот на Воената академија на САД започнал “GoFundMe” страна за време на викендот која во меѓувреме била избришана.

“Таа прифати да дојде со мене ако можам да и платам авионска карта и хотелска соба. Проблемот е што немам пари. Ве молам помогнете сонот на едно дете да се оствари”, напишал кадетот.

chaps

@UncleChaps

Horny West Point Cadet Fails His Mission To Bring Porn Actress Diamond Foxx To Winter Formal https://www.barstoolsports.com/military/horny-west-point-cadet-fails-his-mission-to-bring-porn-actress-diamond-foxx-to-winter-formal 

Horny West Point Cadet Fails His Mission To Bring Porn Actress Diamond Foxx To Winter Formal

Horny West Point Cadet Fails His Mission To Bring Porn Actress Diamond Foxx To Winter Formal

A cadet at West Point attempted to crowdfund money to cover travel fare and hotel fees so that his favorite adult film star could be his date to the service academy’s annual winter banquet.Over th…

barstoolsports.com

18 people are talking about this

Донациите достигнале 370 долари.

Воената академија во средата соопштила дека кадетот ја изгаснал страницата.

Споменатата ѕвезда за филмови за возрасни за AP рекла дека кадетот бил “многу пристоен и љубезен” и дека била почестена што ја повикал како член на военото семејство. Потврдила дека му кажала дека ќе дојде ако и плати авионска карта и сместување во хотел.

Таа не сакала да го открие идентитетот на кадетот ниту тоа го направиле од Вест Поинт.

“Единствена моја грижа е да не упадне тој во некаков проблем”, рекла на крајот Фокс.

loading...