Search
недела 5 јули 2020
  • :
  • :

СКАНДАЛ : ВИДИ ФИЛИПЧЕ КОЛКУ ЧИНИ КОРОНА ТЕСТ ВО ГЕРМАНИЈА И ДАЈ НИ ОДГОВОР ЗОШТО КАЈ НАС Е ДАЛЕКУ ПОСКАП?!!!

Македонија

Заболени
6,932
Мртви
334
Излечени
2,987
Активни
3,611
Last updated: 05/07/2020 - 09:01 (+02:00)

korona test

Корона тестот во Германија чини нешто повеќе од 1000 денари. До каде може да оди безобразлукот во Македонија?? Или можеби имаме подобар стандард?! Сигурно!! СРАМОТА!!!

loading...