Search
недела 7 јуни 2020
  • :
  • :

Скопјанка била нападната и сакале да го силуваат нејзиниот малолетен син, ауу гејови ли се тетке?

Македонија

Заболени
2,915
Мртви
151
Излечени
1,640
Активни
1,124
Last updated: 07/06/2020 - 03:47 (+02:00)

Скопјанка вчера пријавила дека пред еден месец имало обид да се изврши обљуба врз нејзиниот син.

„На 29.11.2019 49-годишна жена од Скопје пријави дека на 30.10.2019 околу 19:00 часот двајца малолетници физички нападнале и се обиделе да извршат обљуба врз нејзиниот малолетен син. Се преземаат мерки и активности за расчистување на случајот“, велат од МВР.

loading...