Search
недела 7 јуни 2020
  • :
  • :

СОБРАНИ УМОТВОРЕНИЈА ЗА НАЈГОЛЕМИОТ КРИМИНАЛЕЦ ВО РСМ, ОРЦЕТО

Македонија

Заболени
2,915
Мртви
151
Излечени
1,640
Активни
1,124
Last updated: 07/06/2020 - 05:17 (+02:00)

za olivera reagira

Емилија Лазаревска пред 14 мин. · Дали е во ред компромитиран новинар, во блиски релации со компромитирани бизнисмени, за чии телефонски разговори на многу сомнителни и суптилни теми разбра целата македонска јавност, но кои тој претходно ги сокривал, новинар кој е сведок или дал изјави за случаи за кои се водат судски процеси или се во истрага, да биде и понатаму присутен на медиусмката сцена и да повикува политичари, бизнисмени и други во емисија? Зошто досега никој од мојата фела, ниту една еснафска организација, ЗНМ , не реагирале на оваа тема?

lepoto advokatot na taa ivanova od diamed za telma izjavi deka ne se raboti za nikako reket ili mito kako sto se objavuva vo mediumi tuku deka podnele krivicna za doncev i filipce oti so odolgovlekuvanje i napravile steta na firmata davidovic e advokat

Орце Камчев е неспособен каков бизнисмен у време на вмро му пропадна МПМ му пропадна Бетон Штип сега му пропадна и ЗИК Пелагонија човекот е ноторна будала лигња неспособен Систина е способна затоа што е турска Аџи Бадем да беше на Орце и таа ќе пропаднеше, еееј татко му му остави 4 фабрики 1200 вработени јаки продавници Кара мара орки морки се пропадна

Лигњата Орце работи по два саати дневно затоа и се му пропаѓа

loading...