Search
вторник 2 јуни 2020
  • :
  • :
Најнови Вести

Соња Гелова крка пилешко од 19 години?

Македонија

Заболени
2,391
+76
Мртви
141
+1
Излечени
1,595
Активни
655
Last updated: 02/06/2020 - 23:17 (+02:00)

Оваа струмичка караконџула зборела дека Доказм е најголема штеточина за ВМРО ДПМНЕ и како такво треба да се сотре, хм а би сакал да го прашам маж и кој ја фатил со помлад швалер велат од УМС 19 годишен како му стојат роговите? А ми кажуваа и дека у комисијата за супервизија се степала со колешки оти им ги прчела мажите, у наше село таквите ги викаа проститутки, ама денес е модерно време нели Соњо?

Оваа плавата е Соња Гелова…

loading...