Search
сабота 6 јуни 2020
  • :
  • :

СПЕНЏАРСКА СЕ РАСОБЛЕЧЕ, БАРА МАЖ ОТИ ГОДИНИТЕ И ОДАТ И НЕ СЕ ВРАЌААТ, У КРАТОВО Е ВИШЕ СТАРА ДЕВОЈКА СЕЛО ЌЕ ЈА МУЖИ

Македонија

Заболени
2,915
+125
Мртви
151
+2
Излечени
1,640
Активни
1,124
Last updated: 06/06/2020 - 18:46 (+02:00)

Иако летото официјално не е започнато, температурите се сепак високи и повеќето граѓани на Македонија ги искористија првите сончеви денови за викенд или мини одмор на најблиските плажи.

Македонската водителка Јелена Спенџарска објави фотографија во костим за капење и покажа како се разладува на жештините.

Погледнете ја:

loading...