Search
вторник 26 мај 2020
  • :
  • :

ТМЗ: И ќерката на Коби Брајант загинала во несреќата

Македонија

Заболени
1,999
Мртви
113
Излечени
1,439
Активни
447
Last updated: 26/05/2020 - 06:31 (+02:00)

Американскиот медиум ТМЗ објави дека во хеликоптерот заедно со Коби Брајант била и неговата 13-годишната ќерка Џиана Мариа Оноре која исто така загинала.

Повеќе:

ВИДЕО: Објавени првите снимки од несреќата во која загина Коби Брајант

loading...