Забава

Вечер: Заев тврди дека БЕЗ НЕГО МЛАДИТЕ НЕ СМЕЕЛЕ СЛОБОДНО ДА ИМААТ СЕ*КС!!! Тој ги ослободил

Македонија

Заболени
12,357
Мртви
532
Излечени
8,662
Активни
3,163
Last updated: 14/08/2020 - 04:41 (+02:00)

Кампањата дава секој ден по некој бисер од претседателот на СДСМ Зоран Заев. Вчера бараше прошка од Шарените затоа што бил пијан, а денес утврди дека порано младите немале секс на раат, се додека не дошол тој, и не ги ослободил па сега можат да се сексаат на раат, благодарејќи на Зоран Заев.

Од граѓанската трибина во Велес лидерот на СДСМ Зоран Заев порача дека со неговата партија ја донеле слободата, бидејќи претходно младите се криеле додека воделе љубов.

loading...
Види повеќе

Поврзани вести

Напишете коментар

Back to top button
Close
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker