Search
четврток 9 јули 2020
  • :
  • :

Видео од Нејмар и силуваната девојка во хотелска соба

Македонија

Заболени
7,572
+166
Мртви
362
+3
Излечени
3,624
Активни
3,586
Last updated: 09/07/2020 - 21:47 (+02:00)

Видео од Нејмар и силуваната девојка во хотелска соба

Најскапиот фудбалер во светот Нејмар е во големи проблеми по обвинувањата за силување. Девојката Најла Триндаде Мендеш да Соуза пријавила во полиција дека во хотелска соба во Париз, Нејмар ја силувал.

Според нејзината приказна, таа го запознала Нејмар на Инстаграм и по кратко допишување таа решила да дојде да се запознаат. Нејмар пристигнал пијан во хотелот, по што грубо тргнал на неа и сексуално ја злоупотребил.

Во меѓувреме се појави видео на кое се гледа како Најла го удира Нејмар со раце, но тој ја покажува само крајната сцена, а не и тоа што се случило претходно.

На почетокот двајцата имаа интимни моменти, но потоа девојката почна да го удира и фрли предмет кон него.

„Но јас ќе те удрам, знаеш зошто? Вчера ме удри и ме остави тука сама“, кажа девојката.

Полицијата почна истрага против ѕвездата на ПСЖ, па наскоро се очекува епилог од целата драма.

 

Embedded video

mx@LeooMessi10i

The girl that accused Neymar of raping her is a psychopath

1,952 people are talking about this
loading...