Search
петок 3 јули 2020
  • :
  • :

(ВИДЕО) ПОЛЕКА СО ПРАСКИТЕ КАТИЦЕ! ЌЕ СЕ УСЕРЕ*

Македонија

Заболени
6,787
+162
Мртви
328
+7
Излечени
2,876
Активни
3,583
Last updated: 03/07/2020 - 21:02 (+02:00)

Специјалната јавна обвинителка, Катица Јанева, денеска говореше на конференција на ОБСЕ на која се презентараше извештајот за работата на СЈО. Па, кога заврши официјалниот дел, таа со шефицата на нејзиниот кабинет се придружи на коктелот. Таму Јанева се опушти и расположи и им го привлече вниманието на гостите ем со изгледот, ем со изборот на храна. Едни го пофалија нејзиниот црн фустан со цветови и црвените нокти, а други се пошегуваа дека Јанева е на диета оти претежно јадеше овошје. „Катице, полека со праските“, коментираа тие.

Текстот (Видео) Полека со праските Катице! е превземен од Reporter.mk.

loading...