Search
среда 27 мај 2020
  • :
  • :

Власта ги заборави ветувањата кон Атиџе Муратова

Македонија

Заболени
2,039
+25
Мртви
119
+3
Излечени
1,470
Активни
450
Last updated: 27/05/2020 - 15:17 (+02:00)

Како што претпоставував, Атиџе не е вработена во општината во Лозово на мојот омилен градоначалник…иако тоа одењето и враќањето на работа уште тогаш ми беше чудно како ќе го изведат ама ок битно се сликаа  🐝 #Атиџе

loading...