Search
среда 27 мај 2020
  • :
  • :

ВО ШТИП САМОУБИСТВО, СОГРАЃАНИТЕ ЗАЧУДЕНИ НЕ ПОКАЖУВАЛ ТАКВИ СКЛОНОСТИ ДАЛИ СИТУАЦИЈАВА МУ ПРЕСУДИ?

Македонија

Заболени
2,039
+25
Мртви
119
+3
Излечени
1,470
Активни
450
Last updated: 27/05/2020 - 13:46 (+02:00)

Самоубиство во штипската населба „8-ми Ноември“
Денес точно напладане во штипската населба 8-ми Ноември се случи самоубиство. Според првите информации на ТВ Стар 45-годишниот К.Ј. животот си го одзел скокајќи од четврттиот кат на една од тамошните 11 катни згради.
Очевидци за ТВ Стар велат дека штипјанецот останал мртов на лице место, а наскоро пристигната лекарска екипа смртта само ја потврдила.
Суицидниот чин за некои од тие што сега починатиот го познаваа твдат дека е изненадување.
Под кои околности е извршено самоубиството веќе е работа на истражните органи кои во врска со случајот се уште немаат известување до јавноста. Дополнителни информации на ТВ Стар следуваат наскоро.

Фотографија на Tv Star - Televizija Star.

loading...