Search
четврток 4 јуни 2020
  • :
  • :

Заев го потчукнува Трамп за да му се поздрави (ВИДЕО) Не така Зоки уштипи га за дупе све му његово америчко

Македонија

Заболени
2,611
+119
Мртви
147
+2
Излечени
1,621
Активни
843
Last updated: 04/06/2020 - 18:17 (+02:00)

Откако прво помина покрај него се заврте и го потчукна по што испружи рака за да се поздрави.

Ова е сцената што се случи на самитот на НАТО Лондон.

Во главна улога Зоран Заев, споредна Доналд Трамп.

17 people are talking about this
https://twitter.com/i/status/1202350714313416705
loading...