Search
среда 3 јуни 2020
  • :
  • :
Најнови Вести

Жерновски и Перо Антиќ лумпуваат по кафеани! A закачаат ли млади девојчици?

Македонија

Заболени
2,391
Мртви
141
Излечени
1,595
Активни
655
Last updated: 03/06/2020 - 12:47 (+02:00)

Необично видео се појави на социлната мрежа Инстаграм на кое се гледа како ужива едно друштво поврзано со владејачката елита.
Додека македонската јавност е згрозена од мега аферата „Рекет”, заменик министерот за надворешни работи Андреј Жерновски ужива во друштво на млади дами заедно со претседателот на кошаркарската федерација на Македонија, Пери Антиќ.
Забележливо е дека присутните во ресторанот се расположени со алкохол, а се конзумираат и пури.
Антиќ ја пее познатата српска песна „Ѓурѓевдан” и на Жерновски му се обраќа со „Андреј гробару!”.

ВИДЕО: Додека пука "Рекет", Жерновски и Перо Антиќ лумпуваат по кафеани!

Gepostet von Економски Лидер am Mittwoch, 14. August 2019

loading...