Search
среда 3 јуни 2020
  • :
  • :
Најнови Вести

Жителите на Арачиново во #ClickPlus: Ни ветија дека 300 пилоти ќе вработат од Арачиново

Македонија

Заболени
2,391
+76
Мртви
141
+1
Излечени
1,595
Активни
655
Last updated: 03/06/2020 - 00:02 (+02:00)
Жителите на Арачиново во #ClickPlus: Ни ветија дека 300 пилоти ќе вработат од Арачиново
Во вечерашното издание на дебатниот магазин “Click Plus” на ТВ21 меѓудругото жителите на Арачиново рекоа дека им било ветено дека ќе бидат вработени 300 пилоти од Арачиново.
loading...