Search
среда 8 јули 2020
  • :
  • :

Злате Мехмедовиќ бившиот на Весна Ковачевска мада фака сдсмовец на батерии

Македонија

Заболени
7,244
Мртви
351
Излечени
3,324
Активни
3,569
Last updated: 08/07/2020 - 13:32 (+02:00)

Фотографија на Zlate Mehmedovic.

ИНПУТ ИНФО ЗЛАТЕ МЕХМЕДОВИЌ ИМА ПОВЕЌЕ ИЗВОРЧИЊА ОД КАДЕ ЛАПА НА ПРИМЕР ДУР БИЛ ДИРЕКТОР САМИОТ СИ СЕ НАЗНАЧИЛ ЗА ЧЛЕН СОВЕТНИК НА УПРАВНИОТ ОДБОР И СЕГА МУ ПРАВИ НА НОВИОТ ДИРЕКТОР ИСЈАНОВСКИ, БАШКА ЧЛЕН Е НА ПОВЕЌЕ КОМИСИИ ОД КАДЕ СИ ЛАПКА КАКО ОНАА ЗА ПЕНЗИИ И БОЛОВАЊА…

Не знам дали ви текнува на Злате Мехмедовиќ, беше директор на Здравствен дом Скопје па го сменија со Исјановски…

Мада фака е дечкото во СДСМ нема збор и ок бил ама многу сакал дупки, сдсмовски…

Женет е сега во бракоразводна парница со кумановка наводно роднина на Оливер Спасовски и таа му барала многу пари и поделба на имот..ама тоа не е се у меѓувреме се спанџал со новинарката Весна Ковачевска Трпчевска мада фака у кабинетот на Зоки Заев демек у Влада е бе свега и свачега, бивша на Стојан Трпчевски порано новинар у Канал 5 сега е во МРТВ оние интервјуата со Заев што ги тера едно ќелаво маже…

И се плеснале си заодиле Злате и Весна ама немирен Злате ја плеснал и една позната адвокатка која сега е бремена со дете од Златеее бељааа и Мехмедовиќ тури вади си останал со последната адвокатката пошо родила негово дете на крајот се вика адвокатката Маја Ристова… Иначе се збори дека Коваческа го сменила плачела кај ЗЗ да го сјебе оти мислела нејзин ќе остане

 

Злате

Фотографија на Vesna Kovaceska Trpcevska.

Весна Ковачева со Зоки наш

 

loading...