Search
недела 5 јули 2020
  • :
  • :

ЗОРАН ЗАЕВ ГО УКРАЛ СЛОГАНОТ НА НИКОЛА ГРУЕВСКИ ОД 2006 ТА И 2009 ТА МОЖЕМЕ

Македонија

Заболени
6,932
Мртви
334
Излечени
2,987
Активни
3,611
Last updated: 05/07/2020 - 09:46 (+02:00)

НЕИНВЕНТИВНОСТ ИЛИ КРАЖБА? СЛОГАНОТ МОЖЕМЕ КОЈ ЗОРАН ЗАЕВ ГО ПРОМОВИРА НА ОВИЕ ИЗБОРИ Е ДООСТА ИСТ СО СЛОГАНОТ НА НИКОЛА ГРУЕВСКИ ЗА ИЗБОРИТЕ 2006 ТА ГОДИНА. СЕГА ГРУЈО МОЖЕ ДА ГО ТУЖИ ЗОКИ ЗА КРАДЕЊЕ АВТОРСКИ ПРАВА…

Заедно можеме повеќе - химна (Локални избори 2009) - YouTube

СЛОГАНОТ НА НИКОЛА ГРУЕВСКИ ОД 2006 ТА И ВМРО ДПМНЕ

Со слоган „Можеме“ и мултиетничка коалиција лидерот на СДСМ ...

СЛОГАНОТ НА ЗОРАН ЗАЕВ И СДСМ ИЗБОРИ 2020

loading...