Живот

Браво бе Максо,па ти не си бил за Градоначалник,ти си роден за ШУМАР!

На Максо во Куманово ,,рози не му цветаат”,но дрвја по крововите на зградите во Центар на Куманово му растат!!! Браво бе Максо,па ти не си бил за Градоначалник,ти си роден за ШУМАР!

Нема достапен опис

Нема достапен описМакедонија

Заболени
148,618
Мртви
4,556
Излечени
125,593
Активни
18,469
Last updated: 22/04/2021 - 05:11 (+02:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.