Македонија

ФИЛИП ТЕМЕЛКОВСКИ ПРАСЕТО ОД КИСЕЛА ВОДА ГО ПРОДАДЕ ЛИ ИГРАЛИШТЕТО ЗА ЗГРАДА ДА СЕ ПРАВИ?

go prodal igralisyeto vo crnice za da pravat zgrada tamu ТВРДИ ЧИТАТЕЛ...

..ne se plasi  prodavaj ama ke mora od zejtinot da kupis posle sto poskapel ….koga ke ima revizija ke ima i dijamant i brilijant 🤣🤣🤣

Нема достапен описМакедонија

Заболени
148,618
Мртви
4,556
Излечени
125,593
Активни
18,469
Last updated: 22/04/2021 - 04:26 (+02:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.