Забава

И ФЧЕРАШНИ ОДРАБОТУВААТ ЗА ЗЕКО? СО КОЗАТА ФАТЕНА ЗА РОГОВИ, А МЕНЕ ЗА МУ*А-СЕМЕНИЦИ?

МАЛЕРОТ И МИЛЕ ПАНИКА ЗБОРАТ ЗА ПОПИС И КОПАЊЕ БИТКОИНИ, МИЛЕ ЦЕЛО ВРЕМЕ ДРЖИ КОЗА ЗА РОГОВИ МакедонијаМакедонија

Заболени
148,618
Мртви
4,556
Излечени
125,593
Активни
18,469
Last updated: 22/04/2021 - 06:11 (+02:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.