Search
среда 27 мај 2020
  • :
  • :

ИФТАР НА ДИЖОНСКА ВО ЧАИР

Македонија

Заболени
2,014
Мртви
116
Излечени
1,453
Активни
445
Last updated: 27/05/2020 - 13:02 (+02:00)

Фотографија на Владимир Карапетров Македонски.

loading...