МакедонијаТОП

КАМ МАРКЕТ ВИ ПРОДАВА МИКСОВИ СО ГЛУВЦИ….АЈДЕ СО ПОВЕЌЕ СОЛ СЕ ЈАДЕ

Нема достапен опис

Нема достапен опис

Ivan Culakoski се чувствува згрозено. 41 мин. · Го сакам КАМ во поштенско сандаче!!! Јадиме здрава храна… Семката ваша!!! Ројал микс со глушец. 🤮🤮🤮 Кај да го пријавам ова? Влада на Република Македонија Агенција за храна и Ветеринарство , KAM MARKET , Национална канцеларија за заштита на потрошувачите на Република Македонија Sunai Sabrioski Божидар Божиновски

Нема достапен описМакедонија

Заболени
148,618
Мртви
4,556
Излечени
125,593
Активни
18,469
Last updated: 22/04/2021 - 05:56 (+02:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.