ЗанимливостиТОП

КОЛКАВА Е ЦЕНАТА НА НАОЧАРИТЕ НА ЉУПЧЕ НИКОЛОВСКИ???

Шта че ти пица,када има гузица???

Во време на пандемија и економска криза,кога државата тоне од неспособната власт,додека народот гладува и умира,политичарите аздисуваат со народните пари! Генсекот Љупчо Николовски во последно време стана нај популарна медиумска звезда,кој секојдневно ни приредува нови изненадувања,а сега нај ново се новите наочари на Љупче,кои чинат само 1361 евро!!!

Браво бре курле, ербап Паланечки,од провинцијалско сељанче,преку ноќ стана фраер од големото ,,добро утро”!!!  Абе Љупче,почна да го копираш Грујо а???

Ама многу брзо ќе го стасаш Грујо… Можеби не во Будимпешта,ама Дубаи не ти бега,,ама во Дубаи прво сунет ги прават…но тоа не ти е важно ако го подскратат,ти и онака не го користиш!

Шта че ти пица,када има гузица???

Нема достапен описНема достапен опис

Нема достапен опис

И ПОСЛЕ  ГРУЈО…ГРУЈО ДВОЦЕВКИ

Никола Груевски: Наочарите кои ги носам не чинат 60 илјади евра, туку 300 до 350 евра! – Поглед.мкМакедонија

Заболени
148,618
Мртви
4,556
Излечени
125,593
Активни
18,469
Last updated: 22/04/2021 - 04:11 (+02:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.