Балкан

МАЈА БЕРОВИЌ ПО ТАНГА ПРОВОЦИРА ОД ДОМА – ХАОС НА СОЦИЈАЛНИТЕ МРЕЖИ (фото)

На српската пејачка Маја Беровиќ, најверојатно и беше досадно дома, па реши да се забавува себе и своите следненици на Инстаграм, особено оние од посилниот пол.

Маја Беровиќ објави фотографија и две видеа со кои создаде тотален хаос на нејзиниот профил!

Пејачката танцуваше во жолто танга боди, а од ваквата провокација мажите полудеа не задржувајќи да ги искажат своите фантазии во коментари.Македонија

Заболени
148,618
Мртви
4,556
Излечени
125,593
Активни
18,469
Last updated: 22/04/2021 - 04:41 (+02:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.