Македонија

НА БРУСАЛИЦА КАПИТАЛНАТА ИНВЕСТИЦИЈА, РАСТУРАЊЕ НА ПОСТОЕЧКИ ПРОЕКТИ, ОВДЕ УНИШТУВАЊЕ НА ИГРАЛИШТЕТО ЗА ГОЛФ

НА БРУСАЛИЦА КАПИТАЛНАТА ИНВЕСТИЦИЈА, РАСТУРАЊЕ НА ПОСТОЕЧКИ ПРОЕКТИ, ОВДЕ УНИШТУВАЊЕ НА ИГРАЛИШТЕТО ЗА ГОЛФ КОЕ ОНИ ГО НАПРАВИЈА НЕДОПРАВИЈА ПА СЕГА ГО РАСТУРААТ ТАКА ПОИШЕ СЕ КРАДЕ ДЕ НА МАТЕРИЈАЛ ЛЕГО КОЦКИ ДИГНИ БУТНИ…КРИВА ПАЛАНКА БРУСАЛИЦА ГРАДОНАЧАЛНИК, ЗА ЖАЛМакедонија

Заболени
249,704
Мртви
8,153
Излечени
223,053
Активни
18,498
Last updated: 20/01/2022 - 08:30 (+01:00)

Поврзани вести

Напишете коментар

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.