Живот

На Елена Петреска и стана удобно да позира без градник: СИСКИ НА СУНЦЕ ТАКА ЛЕЧАМ АНАКСИОЗНОСТ

На Елена Петреска и стана удобно да позира без градник: Пејачката во топ форма по прележаната корона (фото)

Кон почетокот на годината пејачката Елена Петреска беше хоспитализирана на Инфективната клиника во Скопје поради влошена состојба од инфекцијата со Ковид-19.

Но, борбата на Елена помина со извојувана победа над злото на денешницата, а таа му се врати на животот со полни гради. Оние што ја искусиле короната на своја кожа, знаат дека пост-симптомите не поминуваат со месеци, а како што откри Петресна на својот Инстаграм, нејзе ја мачи анксиозноста.

-Кога си анксиозен треба да најдеш начин да го смениш фокусот од себе. Мене ова ми е лекот моментално – пишува Елена која преку музика и играње се бори со сите негативни мисли и енергија.

А дека е жена полна со самодоверба, тоа се гледа во секоја приложена фотографија, па дури и кога треба да открие повеќе гола кожа на себе.

Во една од поновите фотографии таа позира во бебешко розов костум, а под сакото не носи градик и ја нагласува женственоста и сензуалноста.


Ова не е првпат да ја видиме во провокативно издание, па може да се заклучи дека на Елена и стана комотно и кога сексапилот е нагласен, но сепак во граници на вкус и префинетост.Македонија

Заболени
148,618
Мртви
4,556
Излечени
125,593
Активни
18,469
Last updated: 22/04/2021 - 05:41 (+02:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.