Филмови

Songbird (2020)

Во 2024 година пандемија го опустошува светот и неговите градови. Центриран на неколку луѓе додека се движат низ препреките што во моментов го попречуваат општеството: болести, воена состојба, карантин и будни лица.


 Македонија

Заболени
148,618
Мртви
4,556
Излечени
125,593
Активни
18,469
Last updated: 22/04/2021 - 05:56 (+02:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.