МакедонијаТОП

СРБИТЕ ПРЕД ДВЕ ИПОЛ ГОДИНИ ПИШУВАА ДЕКА ШКАЉАРЕЦОТ ИМА МАК ПАСОШ, СЕ РАЗБУДИВТЕ ЛИ СЕГА, А ВЛАСТ?

БАШКА И ДОКАЗМ ПРЕД МЕСЕЦ ДЕНА

Може да биде слика на текст

ПРЕД МЕСЕЦ ДЕНА ДОКАЗ ОБЈАВИ ДЕКА ШКАЉАРИТЕ ИМААТ МАК ПАСОШ СРПСКИОТ НОВИНАР МАРИЌ ТОА НИ ГО ПОТВРДИ: Многу српски криминалци бегаат во Македонија сега, а многу ваши криминалци бегаат кај нас, види една работа криминалното милје на Балканот соработуваат одлично, никогаш немале отворени сукоби си помагале, знаете дека некои црногорски убијци и криминалци беа уапсени со македонски пасоши

Најпознатиот балкански новинар Миломир Мариќ во интервју за нашиот портал: СЕ ВАКЦИНИРАВ СО КИНЕСКА ВАКЦИНА И СУПЕР СЕ ЧУСТВУВАММакедонија

Заболени
148,618
Мртви
4,556
Излечени
125,593
Активни
18,469
Last updated: 22/04/2021 - 06:11 (+02:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.