ЖивотТОП

ВОДА ЗА ПРИTВОРЕНИЦИТЕ НЕМА, ЖИВОТИНКИТЕ УМИРААТ У ЗОО, АМА НОВ МЕРЦЕДЕС ИМА И КУРЧ ИМА

Direktor na zatvor i direktor na zoo vi lici vaka ko zemunci i skaljarci

ДИРЕКТОРОТ НА ШУТКА ПОПУЛАРНИОТ СОКОЛ И ДИРЕКТОРОТ НА ЗООЛОШКА ПОПУЛАРНИОТ ЧОМБЕ СО НОВИОТ МЕРЦЕДЕС…

Може да биде слика на 1 лице и roadМакедонија

Заболени
148,618
Мртви
4,556
Излечени
125,593
Активни
18,469
Last updated: 22/04/2021 - 05:41 (+02:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.