КолумниТОП

ЗАЕВ И СОРАБОТНИЦИТЕ ТАЈНО СЕ ВАКЦИНИРАЛ ПРЕД НЕКОЛКУ МЕСЕЦИ!!!????

Прцкање Ваксајнс со к*р удрвен😂

Деновиве до Заев и државниот врв јавноста поставуваше прашања ,,зошто не се вакцинираат јавно” по примерот на државниците од целиот свет,со цел да покажат дека вакцините се безбедни и целата популација треба да се вакцинира?!  Одговорот е едноставен!!! Заев и неговите пајташи од државниот врв тајно се имаат вакцинирано во Бугарија уште пред неколку месеци!  Додека народот секојдневно умира,здравството во колапс, а вакцините никаде го нема,Заев си завршил работа да си го заштити ,,газот”!

ДоказМ дојде до оваа информација и ја објави уште пред четири месеци!!! Алооо Заевввв,јависеее,гукни беее или боље молчи си,бидејќи пак нешто ќе излажеш!

https://dokazm.mk/sebichno-zaev-primi-vaktsina-protiv-covid-19-vo-sofija/

https://dokazm.mk/sebichno-zaev-primi-vaktsina-protiv-covid-19-vo-sofija/Македонија

Заболени
148,618
Мртви
4,556
Излечени
125,593
Активни
18,469
Last updated: 22/04/2021 - 05:11 (+02:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.