МакедонијаТОП

ЖАН МИТРЕВ ЛАЖЕ ЦЕНИТЕ НЕ МУ СЕ НАМАЛЕНИ ЗА КОВИД ПАЦИЕНТИТЕ, НЕМА ИНФЕКТОЛОЗИ ВО БОЛНИЦАТА И ЛЕЧИ СО НЕПРОВЕРЕНА МЕТОДА!

АУДИО: ЖАН МИТРЕВ ВЕЛИ 6000 ЕВРА ВИ Е САМО ЗА ЛЕЖЕЊЕ СЕ ДРУГИ ВИ Е ПЛУС НЕ НАМАЛИВМЕ НИШТО

HMR
Направени се вкупно 4 повици – 3 во call центар и еден директно кај доктор – 2 од операторите од кол центар рекоа дека немаат се уште таква информација за пакет од 6000 евра и дека цената е од 12.000- 14.000 евра до 10 дена болничко лекување со 2-3 хемофилтрации – Еден од операторите од кол центар рече дека воопшто не постои таков пакет и дека цената е 12.000- 14.000 евра до 10 дена болничко лекување со 2- хемофилтрации – Докторот на кој му кажавме дека префрламе пациент од 8ми септември рече дека цената во тој случај е 8000 евра ( како што е во најновото соопштение од Жан Митрев) АМА во тоа е вклучено само болничко лекување 9-10 дена БЕЗ хемофилтрации Во соопштението стои и дека една хемофилтрација моментално од 4000 евра е намалена на 3600 евра. Инфектолог немаат.

Нема достапен опис

 



Македонија

Заболени
148,618
Мртви
4,556
Излечени
125,593
Активни
18,469
Last updated: 22/04/2021 - 03:56 (+02:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.