ЗабаваТОП

ЗОШТО УГОСТИТЕЛИТЕ ГО ИЗЕДОА НЕМИЕН НАЈМНОГУ ВО ОВАА ПАНДЕМИЈА?

Сатира или можеби не

Драги наши кафеанџии и ти газда на кафич абе не ви е лесно ич знам ама кога ке се научите бе основна култура новинари коа ви идат не плаќаат затоа чекаат бизнисмен да дојде да плати или политичар, да ви текнеше да пуштите од тоа кафињата гратис па да рипнеа ова рекетариве пардон медиумите да застанат на ваша страна и да речат ало владо ало министри со све комисија и овие луѓе имаат фамилии, трошоци, вработени…нема бесплатна вечера…

2. Галерија Снимање на иницијален спот 9

2. Галерија Снимање на иницијален спот 5Македонија

Заболени
148,618
Мртви
4,556
Излечени
125,593
Активни
18,469
Last updated: 22/04/2021 - 05:11 (+02:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.